Українців будуть прописувати онлайн

Поділитися:

В Україні може з’явиться електронна прописка. Вона запрацює в додатку “Дія”. Як повідомила в понеділок, 25 травня, на своїй сторінці в Facebook розробники програми, зараз йдуть роботи над електронною пропискою.

Голосування, пільги і соціальні виплати, страхування авто, призначення пенсії – для всього цього потрібно мати зареєстроване місце проживання. Навіть в разі надходження в школу або дитсадок перевага також надається дітям за місцем реєстрації, – йдеться в повідомленні.

Для того, щоб отримати таку прописку, необхідно буде:

– заповнити заяву і дані на порталі;

– отримати згоди власника або співвласника житла (якщо проживає не в своєму);

сплатити адміністративний збір.

При цьому за дітей до 14 років батьки зможуть заповнити заяву на порталі і в той же або на наступний день змінити реєстрацію місця проживання.

Нагадаємо, сайт і додаток «Дія» є єдиним державним веб-порталом електронних послуг, а також ключовим сервісом в проекті «держава в смартфоні». Вони об’єднують в собі всі послуги, які надає держава громадянам і бізнесу.

Раніше повідомлялося, в Міністерстві розвитку економіки розповіли, що всі бажаючі українці можуть отримати допомогу з боку держави, отримавши статус «безробітного» на урядовому порталі «Дія».

Йдеться про впровадження експериментального проекту з боку Кабміну, який спрямований на перереєстрацію безробітної групи населення України.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
31 Липня 2021 року - 22:38
Йдеться про провінції Анталья, Мугла, Ізмір, Адана та Османіє.
31 Липня 2021 року - 21:05
У наступному місяці буде чотири вихідних поспіль.
31 Липня 2021 року - 19:10
З 2 серпня температура повітря опуститься до плюс 22-24 градусів.
Хакеры
31 Липня 2021 року - 18:33
Хакери зламали у 2020 році облікові записи е-пошти найвідоміших американських...