Українці активно продають валюту

Поділитися:

Середній обсяг щоденного чистого продажу валюти населенням в березні 2021 року на готівковому ринку склав $ 4 млн, а на безготівковому – $ 2 млн.

Про це свідчать дані директора департаменту відкритих ринків Національного банку України.

Згідно зі статистикою Нацбанку, сальдо щоденних валютних операцій населення в готівковому сегменті в січні і лютому було від’ємним і становило $ 1 млн і $ 2 млн відповідно.

Вказується, що в той же час, в безготівковому сегменті середній щоденний обсяг продажу валюти населенням переважав над покупкою і склав в січні $ 4 млн, а в лютому – $ 1 млн.

Нагадаємо, що згідно з даними сайту НБУ, Національний банк України за тиждень з 15 по 19 березня викупив на міжбанківському валютному ринку $ 30,5 млн. Відомо, що вся сума була куплена регулятором в ході інтервенцій за єдиним курсом. При цьому Нацбанк валюту на минулому тижні не продавав.

Раніше повідомлялося, що в Національному банку України спрогнозували рівень інфляції до кінця року. Про це повідомляє прес-служба відомства. За прогнозами з боку Нацбанку, вже до кінця року даний показник досягне позначки в 7%. При цьому станом на кінець I півріччя 2020 року він був на рівні в 5%.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ