Українці активно переводять гроші російським родичам

Поділитися:

Українців найбільше балують грошима з Італії та США. Найбільші суми і загальна цифра найбільше в заробітчан з США, а самі українці найбільше переказують грошей в Росію. Статистику надав Національний банк України.

Відзначається, що обсяг грошових коштів по міжнародних переказів впав через карантин скоротився в період карантину, але все ж залишився на високому рівні. Загальна сума переказів в Україну склав $5,36 млрд в перерахунку. При цьому перекладів стало більше влітку, загальна сума — 856 млн доларів.

З України ж вислали за все 264 млн доларів. Країни-лідери по одержувачам: Росія, Грузія, Азербайджан, Туреччина і Польща.

Нагадаємо, в Національному банку України ввели нову монету номіналом в десять гривень, яка за своєю стилістикою присвячена Повітряним силам Збройних Сил України. Про це повідомляє прес-служба Національного банку.

Також на 2020 рік Національний банк України знизив свої очікування щодо зростання державного боргу. У звіті за липень Нацбанк змінив очікування в бік погіршення до 62 відсотка валового внутрішнього продукту (ВВП).

Читайте також
11 Червня 2024 року - 11:48
Ринок праці у травні нагадував безлюдну пустелю: кількість шукачів та...
6 Червня 2024 року - 12:36
Кадровий дефіцит в Україні стає серйозною загрозою для економіки в...
31 Травня 2024 року - 17:54
Як повідомляє Reuters, кількість українців, які живуть у бідності, зросла...
31 Травня 2024 року - 14:42
28 травня на території МВЦ в м. Києві за підтримки...