Українці активно брали кредити на карантині

Поділитися:

Керівник управління нагляду за фінансовими компаніями Національного банку України Олександр Залєтов повідомив, що за минулий рік фінансові компанії видали фізичним особам кредитів на 48 млрд грн. Відомо, що на 10% більше в порівнянні з минулим роком.

“На сьогодні у 775 фінансових компаній є ліцензія на кредитування, але лише третина надають ці послуги фізичним особам. Загальний обсяг виданих кредитів фізичним особам за 2020 рік склав 48 млрд грн, що на 10% більше, ніж в 2019 році “, – сказав чиновник.

Слід зазначити, що українці стали віддавати перевагу оформленню кредитів онлайн. Так, минулого року майже 10 млн договорів були укладені таким способом. Тому, кажуть експерти, ринок кредитування буде і надалі розвиватися в напрямку дистанційних послуг.

Нагадаємо, що Національний банк інформує, посилаючись на опитування ряду українських банків, про зростання попиту на кредити населення третій квартал поспіль.

Раніше повідомлялося, що в Україні набрав чинності закон, що передбачає реструктуризацію валютних позик. Як повідомляє Офіс президента, доларові борги позичальників будуть перераховані на гривневі, які віддавати можна буде протягом 10 років. Тепер громадяни, які були не в змозі розрахуватися за валютними кредитами в 2008-му і 2014-му році через девальвацію гривні, зможуть це зробити.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
27 Листопада 2021 року - 22:59
Громадяни виступають проти двох нових законів: про референдум і експропріацію
27 Листопада 2021 року - 22:28
Штам «омікрон» виявили в двох осіб - у районах Челмсфорд...
27 Листопада 2021 року - 18:01
Літургію до Дня пам'яті жертв голодомору в Україні у храмі...
27 Листопада 2021 року - 17:02
У перший тиждень січня буде лише 3 робочих дні