Українською землею торгуватимуть через інтернет

Поділитися:

В Україні мають намір продавати землю через інтернет. Днями аграрний комітет Верховної Ради схвалив відповідний законопроєкт (№2195), який вносить зміни до законодавства в частині продажу державних та комунальних земельних ділянок чи прав на них через електронні аукціони. Про це повідомляє інформаційне управління апарату українського парламенту.

Згідно з документом, з переможцями торгів, які запропонували найбільшу ціну за землю, укладатимуть договори купівлі-продажу чи оренди.

Законопроект також передбачає автоматизацію низки процесів (ставка учасників торгів, подача заявок на участь в аукціонах, публікація документів щодо торгів та земельних ділянок).

Нагадаємо, за даними Міністерства агрополітики, ціна одного гектара землі становитиме близько 2 тисяч доларів. Відкриття ринку сільськогосподарських земель очікується 1 липня цього року.

Також ми писали, що, згідно з розпорядженням уряду, на землі у Чорнобильській зоні (Іванківському та Поліському районах Київської області) чекає інвентаризація.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ
24 Лютого 2022 року - 14:14
Які саме обмеження буде скасовано - невідомо