Україна відкриє транзит для російських вантажів до Польщі

Поділитися:

«Укрзалізниця» з 10 лютого 2022 року має намір відкрити транзит для російських вантажів до Польщі, який було зупинено наприкінці січня.

Про це повідомляє пресслужба національного залізничного перевізника.

Як зазначається, заборона на перевезення транзитних вантажів буде скасована завдяки злагодженій оперативній роботі залізниць Польщі та України. Так, зокрема, польська сторона поліпшила прийом поїздів, які прямують з України на стику Ізов-Грубешів, що підвищило щоденний обмін.

«Обмін піднявся і в окремі дні досягав 10 поїздів. Цих показників достатньо для ритмічних перевезень між країнами без скупчення вагонів на кордоні. Раніше цей показник досягав максимум 8-9 поїздів, а іноді 7 поїздів на добу», – кажуть в українській компанії.

Окрім того, залізниця працює над збільшенням пропускної спроможності залізничної інфраструктури у бік Польщі, триває електрифікація ділянки Ковель – Ізов – Держкордон. Все це планують довести до логічного кінця до липня цього року.

В «Укрзалізниці» очікують, що польська сторона приєднається до модернізації цього напрямку, електрифікувавши ділянку Держкордон — Грубешів у 1,5 км на своїй території.

Нагадаємо, керівництво «Укрзалізниці» звинувачують у екологічній катастрофі у зв’язку з масовим забрудненням територій підприємства. Все це сталося через службову недбалість та корупцію, сказано у депутатському зверненні народного депутата.

Також ми писали, що понад мільярд гривень недоотримала Укрзалізниця у 2021 році через довгострокові контракти з компанією «Метінвест-Шиппінг», що входить до холдингу СКМ. Такого висновку дійшла тимчасово слідча комісія Верховної Ради.

Читайте також
GM Energy
19 Квітня 2024 року - 13:04
GM Energy презентувала двунаправлені зарядні пристрої для електромобілів “від автомобіля...
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу