Україна спростить алгоритм виплати пенсій

Поділитися:

В українському уряді взялися розробляти принципово нову модель виплати пенсій. Нововведення стосуватиметься виключення з ланки оплати територіальних управлінь. Тобто система буде централізованою та простою.

Станом на зараз, на думку експертів, процес виплати пенсій можна назвати децентралізованим. У Мінсоцполітики вважають, що це викликає певні складнощі. Нова модель додасть швидкості руху коштів, тож українці зможуть швидше отримувати пенсій та соцдопомогу. Також відомо, що у Пенсійному фонді активно займаються тими проектами, які відносяться до сегменту діджиталізації.

Раніше повідомлялося про те, що пенсіонерам запропонували нову послугу: «Пенсія в смартфоні». Тепер всі дані майбутній пенсіонер зможе подавати онлайн. Ця розробка виконана в рамках запровадження автоматичного нарахування пенсії в Україні.

Також ми писали й про те, що ситуація з пенсіями в Україні погіршується. з кожним роком зростає пенсійний стаж, і до 2028 року він складе 35 років. Таким чином, ті, хто народився в 1968 році, ризикують вийти на пенсію пізніше запланованого. Це пов’язано з тим, що в 90-х роках багато людей працювали нелегально і за станом на сьогодні не мають достатнього стажу. Тобто таким людям доведеться пропрацювати додатково близько 3-5 років, щоб отримати хоча б мінімалку.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
5 Березня 2021 року - 20:31
Як відомо, санкції проти самого олігарха і проти членів його...
5 Березня 2021 року - 19:26
Йдеться про порушення, які були зафіксовані в грудні 2020 року...
5 Березня 2021 року - 18:32
20% всіх тендерних коштів пройшло через «Укравтодор»
5 Березня 2021 року - 18:02
Станом на зараз відтермінування завершиться 1.01.2023 року