Україна під час морозів витрачає до 200 мільйонів кубів газу на добу

Поділитися:

Сильні холоди призвели до того, що за добу в країні використовують газу до 180 млн кубометрів. За прогнозами фахівців держпідприємства «Оператор ГТС України», найближчим часом відмітка споживання «блакитного палива» досягне 200 млн кубометрів за 24 години. Про це в понеділок, 18 січня, інформував в соцмережі глава підприємства Сергій Макогон.

«Сьогодні очікуємо збільшення до 200 млн кубометрів. Це нормальне споживання для даної температури. Нічого нового або критичного», – вважає глава Оператора. Разом зі збільшенням споживання газу різко зріс і відбір палива з підземних сховищ (ПСГ). За даними пресслужби одного з підрозділів «Нафтогазу» останнім часом палива забирають з ПСГ до 120 млн кубометрів за добу.

Нагадаємо, в понеділок, 18 січня, Кабмін назвав максимальну ціну палива для населення. Про це повідомили у випуску новин «Першого Ділового» телеканалу.

Також раніше ми писали про те, що вартість газу в європейських країнах вже наближається до 335 доларів за одну тисячу кубометрів – принаймні на найбільшій біржі TTF.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
2 Березня 2021 року - 22:59
Україна ще не втратила шанс стати гідним гравцем на світовій...
2 Березня 2021 року - 22:00
PayPal повинен зайти в Україну, і Мінцифри планує обов'язково розв'язувати...
2 Березня 2021 року - 21:26
Чинне законодавство не зобов'язує платника податків перевіряти безпосередніх контрагентів
2 Березня 2021 року - 20:28
Вже перераховано перший транш на суму 0,7 млрд грн