Україна отримала від ЄС кошти на вакцинацію

Поділитися:

Україна отримала кошти від Європейського інвестиційного банку на закупівлю вакцин проти коронавірусу. Банк перерахував 50 мільйонів євро.

Про це повідомляється у заяві Представництва Євросоюзу в Україні.

Очікується, що за надані кошти Міністерство охорони здоров’я закупить вакцини, забезпечивши великий обсяг, передбачений національним планом вакцинації країни у наступному році. Загалом даний кредит покликаний підтримати систему охорони здоров’я країни та підвищити спроможність України у боротьбі з коронавірусною пандемією.

Зазначається, що ЄІБ перепрофілював частину коштів чинної фінансової угоди, для того, щоб зробити вакцини більш доступними в Україні. Це «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України», підписана між Європейським інвестиційним банком  та Україною у 2015-му на 400 мільйонів євро.

Зокрема, посол Євросоюзу в Україні Матті Маасікас наголосив, що кредит, наданий ЄІБ, надзвичайно важливий для оперативного реагування України на пандемію та відновлення після неї.

«Підтримка закупівлі вакцин на додаток до вже залученої від ЄС допомоги у боротьбі проти COVID-19 прискорить процес вакцинації в Україні», – додав він.

Раніше повдомлялося, що нещодавно стало відомо, що новий штам коронавірусу «Омікрон» виявлено вже щонайменше у 23 країнах світу.

Також писали про заяву ВООЗ щодо кількості смертельних випадків, уражених новим штамом.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ