Україна обговорює з МВФ проблеми в енергосекторі

Поділитися:

Україна і Міжнародний валютний фонд продовжують обговорювати можливі шляхи подолання проблем в енергосекторі, Україна підтверджує зобов’язання скасувати обмеження ціни на газ для населення після березня і для теплокомуненерго в режимі спецобов’язків (ПСО) – після квітня, повідомив в.о. міністра енергетики Юрій Вітренко.

«Обговорення не припинялося: ми обговорювали різні підходи і різні рішення тих проблем, які накопичилися в електроенергетиці і газовому секторі», – сказав він агентству «Інтерфакс-Україна» в кулуарах форуму Ukraine30 в Києві у вівторок.

Торкаючись введеного до кінця березня обмеження ціни на електроенергію в 1,68 грн / кВт-год, Вітренко повідомив, що остаточне рішення з цього питання ще напрацьовується.

«По електроенергії ми ще напрацьовуємо механізми, що робити на найближче майбутнє і на більш довгостроковий період. Обговорюємо з тим же МВФ », – зазначив глава Міненерго.

Нагадаємо, що 13 лютого місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) в Україні оголосила про завершення роботи без прийняття позитивного рішення про перший перегляд програми для України в форматі stand-by, що дозволило б отримає черговий транш.

Раніше повідомлялося, що Україна не отримала грошей від МВФ – такими є результати роботи місії в січні. Тим часом глава фінансового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев заявив, що це не стане катастрофою для країни. Складний 2021 рік прожитий і без нового траншу від міжнародної організації.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
4 Березня 2021 року - 21:56
Переселенці у майбутньому зможуть отримати іпотеку під більш довгий термін...
4 Березня 2021 року - 13:59
За прийняття цих законопроектів в першому читанні проголосували менше мінімально...
4 Березня 2021 року - 13:00
Згідно з документом, Кабінет міністрів одержує право визначати порядок надання...
4 Березня 2021 року - 12:11
Обшуки були ініційовані відповідно до звернення депутатів Одеської облради