Україна нарощує обсяги експорту в Китай

Поділитися:

У Державній службі з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів повідомили, що в період з січня по лютий 2021 року Україна експортувала в Китай продукції більш ніж на $ 1 млрд. Це на 44% більше, ніж за аналогічний період 2020 року.

“Експорт в КНР постійно зростає з початку року, і це при тому, що минулого року, ми також наростили продаж товарів до Китаю. Впевнена, що Україна докладе всіх зусиль для того, щоб і надалі залишатися надійним постачальником продуктів харчування на стратегічно важливий для нас ринок “, – говорять в Держпродспоживслужбі.

Слід зазначити, що на зустрічі з Надзвичайним і Повноважним послом КНР в Україні Фань Сяньжуном, однією з головних тем була фітосанітарії та вимоги КНР до українського ячменю, кукурудзи, соняшникової олії, пшениці. Крім того, сторони обговорювали можливість відкриття нових ринків для українських виробників.

Нагадаємо, що Китай планує обнулити імпортні мита на чавун і сталеві напівфабрикати, а ще – залізний лом і ферохром.

Раніше повідомлялося, що Китай – активний споживач української кукурудзи. За підрахунками, тільки в березні 2021 року Китай викупив до 48% від усього обсягу експортної кукурудзи. Такі ж результати надали аналітики ІА «АПК-Інформ» за першу половину маркетингового року 2020/2021.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
28 Вересня 2021 року - 22:29
У Міністерстві розвитку громад і територій планують зупинити трудову міграцію.
28 Вересня 2021 року - 22:11
Про це повідомив римсько-католицький архієпископ Львова
28 Вересня 2021 року - 21:43
Станом на вересень субсидії призначено майже 2,5 млн домогосподарств, з...
28 Вересня 2021 року - 21:30
Найвищий рівень зарплатні зафіксовано у сфері - «Інформація та телекомунікації».