Україна може приєднатися до Конвенції загального транзиту

Поділитися:

Україна може приєднатись до Конвенції про процедуру спільного транзиту вже в цьому році, інформує телеканал «Перший Діловий».

Іншими словами «митний безвіз» – це спрощена процедура митного оформлення товарів за допомогою комп’ютерної програми NCTS.

New Computerised Transit System – це ІТ-продукт, який дає можливість налагодити обмін інформацією про етапи митного оформлення товарів з використанням електронних повідомлень у режимі реального часу.

До даної Конвенції залучено 35 держав Європейського регіону. Окрім того, Уряд розробляє з ЄС етапи входження нашої держави до «промислового», «авіаційного», «цифрового» та «енергетичного» безвізів.

Нагадаємо, що Рада національної безпеки й оборони України через санкції відсторонила від виконання службових обов’язків низку працівників Державної митної служби.

Також ми писали, що у Державній митній службі повідомляють, що в Україні 8 квітня було оформлено першу митну декларацію T1UA у режимі спільного транзиту завдяки електронній транзитній системі NCTS.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
23 Вересня 2021 року - 8:28
Міністр охорони здоров'я зазначив, що пріоритетні групи населення, які вакцинувалися...
23 Вересня 2021 року - 7:27
Від сьогодні, 23 вересня, вся Україна переходить до «жовтої» карантинної...
23 Вересня 2021 року - 7:16
Нова угода набере чинності на 30 день з офіційної дати...
22 Вересня 2021 року - 20:07
У Держстаті підрахували, що найбільше коштів піде на оплату праці...