Україна і ЄС знову розглянуть промисловий безвіз у вересні

Поділитися:

За кілька місяців Україна та Євросоюз перейдуть до другої фази попередньої оцінки готовності України до укладення Угоди про промисловий безвіз, повідомляють журналісти телеканалу «Перший Діловий».

У вересні європейські експерти почнуть перевірку якості національної інфраструктури України. В представництві євросоюзу в Україні зазначили, що після оціночної місії, почнуться перемовини про підписання угоди з ЄС.

Промисловий безвіз передбачає взаємне визнання сертифікатів відповідності на промислову продукцію. Раніше в уряді заявляли, що потенційно промисловий безвіз може охопити до п’ятої частини українського експорту до ЄС, передусім продукцію машинобудування, полегшивши торгівлю і піднявши імідж української продукції на глобальних ринках. Попередня оцінка Євросоюзу підготовки України до підписання Угоди була позитивною. Перспективу укладення договору щодо «промислового безвізу» передбачає Угода про асоціацію України та ЄС .

Нагадаємо, що глава Європейської ради Шарль Мішель під час спільного брифінгу з президентом України Володимиром Зеленським на КПВВ «Щастя» в Луганській області розповів про те, що Євросоюз в цьому році починає нову програму підтримки економічного розвитку і надання державних послуг на Донбасі.

Також ми писали, що Європейський Союз планував ввести Covid-паспорти.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ