Україна експортує продовольство до 190 країн світу

Поділитися:

Продукцію українського сектора сільського господарства купують у 190 країнах земної кулі. І це попри численні негаразди у вітчизняних аграріїв. Українські харчові продукти визнані у світі такими, що мають найвищу якість. Про це зробив заяву у понеділок, 25 січня, міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Ігор Петрашко під час виступу на 13-й конференції міністрів сільського господарства. Конференція пройшла у столиці Німеччині – Берліні, повідомляє пресслужба Мінекономіки.

За словами Ігоря Петрашка, український Кабмін, системно підтримує вітчизняний агросектор. Адже світові тренди у демографії вимагають нарощування виробництва харчових продуктів. Наша країна, зазначив міністр поступово адаптує сільське господарство до глобальних кліматичних змін, які є одним з найбільших викликів аграріям усіх держав.

Ігор Петрашко зупинився також на негативному впливі пандемії коронавірусу на обсяги зовнішньої торгівлі. Але, як наголосив міністр, наша країна залишається надійним партнером для держав, які купують українські харчові продукти. Їх вона може поставляти безперебійно, попри всі негаразди та епідемію COVID-19.

Нагадаємо, Україна наростила торговельне співробітництво з Китайською Народною Республікою в галузі експорту сільськогосподарської продукції: за першу частину 2020 року дохід від торгівлі зріс на 71%.

Також раніше ми писали про те, що за період січень-травень 2020 року експорт товарів АПК та харчової промисловості склав $9,072 млрд, що на 2% або $ 180 млн більше, ніж за відповідний період 2019 року.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
5 Березня 2021 року - 21:32
Таке рішення ухвалив Шевченківський районний суд столиці
5 Березня 2021 року - 20:31
Як відомо, санкції проти самого олігарха і проти членів його...
5 Березня 2021 року - 19:26
Йдеться про порушення, які були зафіксовані в грудні 2020 року...
5 Березня 2021 року - 18:32
20% всіх тендерних коштів пройшло через «Укравтодор»