Україна чекає транш від МВФ до кінця 2020 року

Поділитися:

В кінці поточного року, найпізніше – на початку 2021 року Україна отримає від Міжнародного валютного фонду черговий транш.

Про цей прогноз журналісти дізналися 13 жовтня через огляд американського багатонаціонального інвестиційного банківського підрозділу BofA Securities.

Разом з тим міжнародні економісти перерахували причини, за яких Міжнародний валютний фонд відклав направлення своєї фінансової допомоги в нашу країну.

Серед інших експерти назвали тиск з боку нового керівництва Нацбанку України на своїх заступників Сологуба і Рожкову. Аналітики уточнили, що два цих заступника – єдині, кого не стверджував новий глава НБУ Кирило Шевченко.

Крім цього, на думку експертів, уряд заклав у бюджет на наступний рік рівень дефіциту в шість відсотків, як вважають в МВФ, це занадто багато.

І, нарешті, як зазначили аналітики, в МВФ побоюються недосконалості законодавчої бази щодо Національного антикорупційного бюро.

Разом з тим, вважають в BofA Securities, всі ці проблеми можна вирішити і в згаданому огляді сказано:

“Влада України продовжує підтверджувати свою відданість програмі, так що тепер країна, можливо, підходить до моменту початку поступового вирішення існуючих проблем. Це може допомогти почати відновлювати довіру на ринку після отримання підтримки МВФ в кінці 2020-го або на початку 2021 року”.

Нагадаємо, МВФ прокоментував догани заступникам голови НБУ.

Також ми повідомляли, що Міжнародний валютний фонд дав розгорнуті поради нашій державі, як відродити зруйновану економіку після пандемії COVID-19

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Підсумкові випуски новин
Читайте також
28 Листопада 2020 року - 12:13
Найбільше хворих досі в Києві
27 Листопада 2020 року - 22:51
Зміни були зроблені з урахуванням кількості хворих на кожні 100...
27 Листопада 2020 року - 21:48
Єдине джерело, де можна взяти гроші — це ковідний фонд.
27 Листопада 2020 року - 21:16
Такий законопроект вніс на розгляд до парламенту президент України Володимир...