У Зеленського анонсували плани по “Великому будівництву”

Поділитися:

4500 кілометрів доріг державного значення і ще 2000 кілометрів – місцевого. Такі плани на +2021-й рік анонсував президент Володимир Зеленський. Про це заявили у випуску новин “Першого Ділового” телеканалу.

При цьому президент не уточнив – чи йде мова про будівництво нових шляхів або ремонті нинішніх. Скільки буде коштувати таке оновлення інфраструктури бюджету – поки не кажуть.

Слід зазначити, що торік на 6,5 тисячі кілометрів доріг з фонду боротьби з COVID-19 виділили майже 80 млрд гривень. Крім того, в цьому році планують побудувати Київську об’їзну дорогу протяжністю 150 кілометрів. Вартість цього проекту глава держави також не називав.

Нагадаємо, що в опублікованому Мінфіном (Міністерством фінансів України) законі про держбюджет на 2021 рік міститься норма щодо можливості позик для регіональних територіальних громад. За цією нормою, місцевій владі надано право позичати гроші з державного бюджету на ремонт автомобільних трас і інших доріг.

Раніше повідомлялося, що на офіційному сайті Президента зазначено, що Володимир Зеленський ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони, що накладає санкції на китайських інвесторів українського авіаційного підприємства «Мотор Січ». Відомо, що дані обмеження триватимуть три роки.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
11 Квітня 2021 року - 10:59
Експерти припускають, що попит на біткоіни буде сильно зростати в...
11 Квітня 2021 року - 10:30
Вимоги щодо стажу виростуть на 12 місяців
11 Квітня 2021 року - 10:00
Виплата грошової допомоги проводиться шляхом перерахування коштів місцевими органами соціального...
11 Квітня 2021 року - 8:57
КРАІЛ може розглядати заяви на отримання ліцензій для грального обладнання,...