У «Центренерго» заявили про загрози безпеці країни

Поділитися:

У «Центренерго» заявляють, що з 1 липня поточного року понад третина трейдерів – партнерів компанії перестали викуповувати законтрактовані об’єми електроенергії через збитки, хоча договори, укладені до вересня законтрактовують майже 90% електроенергії, яка генерується компанією.

Там зазначають, що протягом 10 днів запаси вугілля на теплових електростанціях і теплоелектроцентралях попри графік підготовки до осінньо-зимового періоду скоротилися на 150 тисяч тонн (на 10%).

У «Центренерго» заявляють, що беруть активну участь в аукціонах на Українській енергетичній біржі, проте покупці стали більш обережні до таких покупок через те, що реалізація електроенергії відбувається з прив’язкою до цін на РДВ (ринку на добу вперед). У компанії наголошують, що аномальні коливання цін мають турбувати всіх учасників ринку, оскільки вже йдеться не про бізнес чи конкуренцію, а про державну безпеку.

Раніше повідомлялося, «Центренерго» та Українська енергетична біржа підписали важливий документ. Йдеться про меморандум, який підтверджує проведення до 21 липня одразу 11 аукціонів, на яких буде продано електроенергію. Такі дані оприлюднила пресслужба УЕБ.

Також ми писали, що за підсумками першого кварталу 2021 року «Центренерго» показало збиток в сумі майже 795 млн гривень.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
16 Жовтня 2021 року - 11:10
Українці не хочуть вакцинуватися
16 Жовтня 2021 року - 10:12
Нові заходи набудуть чинності вже 8 листопада
16 Жовтня 2021 року - 9:43
Один з авіалайнерів з новим українським номером UR-CTC 14 прибув...
16 Жовтня 2021 року - 8:41
Такі дані відомство представило станом на 13 жовтня 2021 року