У НБУ назвали умови отримання Україною траншу від МВФ

Поділитися:

Щоб отримати транш – Україна має до кінця червня виконати всі вимоги МВФ. Про це заявили в Нацбанку, повідомляють журналісти телеканалу “Перший Діловий“. Бо в другій половині літа у Фонду почнуться канікули. І про гроші доведеться забути, принаймні, на певний час.

Нагадаємо, торік у червні Міжнародний валютний фонд затвердив 18-місячну програму стенд-бай – на близько 5 мільярдів доларів. Перші 2 мільярди Україна отримала відразу. Однак для наступних – не виконала взятих зобов’язань. Серед причин, через які кошти не отримали – втручання влади в роботу Нацбанку, НАБУ та САП.

Крім того, фонд наполягає на скасуванні штучних обмежень цін на енергоресурси для населення, зокрема цін на газ, які уряд адміністративно обмежив взимку цього року. Також парламент має ухвалити закон про Вищу раду правосуддя і правки в закон про Нацбанк.

Нагадаємо, що МВФ чекає від України реформ. Представник Міжнародного валютного фонду Джеррі Райс заявляє, що МВФ очікує більшого прогресу від української влади у реалізації реформ.

Також ми писали й про те, що МВФ відкликала фінрадника з України.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
21 Червня 2021 року - 13:13
Країні вдалося випередити в цьому списку Росію
21 Червня 2021 року - 11:45
У світі їх кількість зросла до 82,4 мільйона осіб
21 Червня 2021 року - 11:15
Українці не вірять у справедливість судової системи
21 Червня 2021 року - 10:59
У Будинку уряду в Батумі затримали мінімум чотирьох учасників акції...