У МЗС України шукають дипломатів

Поділитися:

Міністерство закордонних справ оголосило початок конкурсу на зайняття 20-ти посад дипломатів із питань торгівлі й інвестицій в посольствах України по всьому світу.

Про це на форумі «Україна 30. Міжнародна політика» заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

За його словами, йдеться про посольства «від Сенегалу до Великої Британії, від Латинської Америки до Південно-Східної Азії». Він зазначив, що влада планує сприяти просуванню українських компаній-експортерів на міжнародних ринках. Оскільки, на думку міністра, сильна зовнішня політика неможлива без сильної економіки.

Також Кулеба додав, що у 2020-2021-му роках спільно з органами влади МЗС відкрило та поновило доступ понад 50-ти товарних груп вітчизняної продукції на міжнародні ринки 15-ти країн. Зокрема, цьогоріч 147 компаній запрацювали на нових іноземних ринках, 109-м – дипломати допомогли в участі в тендерах зарубіжних країн і міжнародних організацій.

Нагадаємо, що у Держслужбі з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів повідомляють, що з початку 2021 року відкрили 11 експортних ринків для вітчизняних виробників.

Раніше повідомлялося, що Кабмін схвалив стратегію продовольчої безпеки. Як розповіли у Держпродспоживслужбі, відповідно до стратегії, в Україні буде створена система національного та регіонального моніторингу продовольчої безпеки, щоб виявляти та запобігати продовольчим загрозам.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
21 Жовтня 2021 року - 21:57
Проти посадовця відкрито кримінальну справу за земельні махінації у місті.
21 Жовтня 2021 року - 20:28
Усі невакциновані громадяни мають знову встановлювати мобільний застосунок «Вдома».
21 Жовтня 2021 року - 19:58
Олександра Олійника поновили на цій посаді у травні 2021-го.
21 Жовтня 2021 року - 19:25
На підтвердження звинувачень політик не навів ані доказів, ані прізвищ.