У МЗС підрахували суму міжнародної підтримки партнерів

Поділитися:

Україна не лише прагне встановити якнайбільше міжнародних зв’язків, а й підтримує вже наявні. Саме завдяки партнерам, країна може продовжувати зміцнення міжнародної коаліції на її підтримку. Внаслідок цього Україна протягом останніх місяців отримує посилене сприяння у сфері безпеки, політики та економіки.

Загальна сума всієї підтримки на цей час становить понад 1,5 млрд доларів, а обсяги доставленої в Україну зброї та оборонного спорядження загалом – понад 1 тис. тонн.

Ця допомога здійснюється внаслідок рішення Європейської комісії про виділення Україні 1,2 млрд євро фінансової допомоги, які змогли б вирішити проблеми, викликані конфліктом з Росією. Також ці кошти мають бути спрямовані на зміцнення фінансової стабільності у країні.

Також, Британія виділить Україні ще 2,7 млрд доларів та 2 мільярди фунтів стерлінгів. Фінансова підтримка має здійснитися разом з обіцяною допомогою військово-морському флоту України.

Як ми повідомляли раніше, державний борг збільшився на 3 мільярди 800 мільйонів доларів на місяць. На кінець грудня 2021 року, сукупний державний та гарантований державою борг України становив 2 трильйони 670 мільярдів гривень.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ