У МВФ підрахували майбутні збитки від коронавірусу

Поділитися:

Міжнародний валютний фонд прогнозує, що у наступні п’ять років коронавірусна пандемія може скоротити світовий валовий внутрішній продукт ще на 5,3 трильйони доларів порівняно з поточним прогнозом.

Як заявляють економісти МВФ, події ясно показали, що це загальна проблема, і пандемія ніде не скінчиться, доки не скінчиться усюди.

Зважаючи на це, у Фонді закликають світову спільноту активізуватися у забезпеченні рівного доступу до вакцин проти Covid-19 для кожної держави та покращення економічних перспектив.

За інформацією МВФ, в державах з низьким рівнем доходу вакциновано лише близько 5% населення, тоді як у найбільш багатих – близько 58%. У Фонді прогнозують, що для держав з ринковою економікою на стадії формування – вакцини стануть більш доступні у 2022 році, тоді як для деяких найбідніших держав – у 2023-му.

Раніше ми повідомляли, що у Міністерстві охорони здоров’я повідомляють про переведення Херсонської області у «червону» зону епідемічної небезпеки з 15 жовтня. Разом з цим, на межі «помаранчевої» і «червоної» зони – Житомирська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька та Харківська області.

Нагадаємо, що Міжнародний валютний фонд погіршив прогноз відновлення української економіки, після кризи 2020 року. Про це йдеться в доповіді МВФ World Economic Outlook.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
28 Жовтня 2021 року - 22:30
8-11 листопада відбудеться процедура тестування та відбору охочих працювати в...
28 Жовтня 2021 року - 20:59
На ці кошти, зокрема, планують придбати експрес-тести для покращення рівня...
28 Жовтня 2021 року - 20:01
Він разом з іншими експосадовцями готувався здійснити переворот в КСУ,...
28 Жовтня 2021 року - 19:01
Заробляли шахраї - за рахунок завищення вартості своїх послуг.