У Мінрегіоні хочуть коригувати комуналку автоматично

Поділитися:

У Міністерстві розвитку громад та територій України хочуть ініціювати нову реформу щодо коригування комунальних послуг, яка повинна буде відбуватися автоматично. Про це повідомляє пресслужба відомства.

Як прокоментувала ситуацію заступник міністра розвитку громад і територій, на цей час питання частої зміни ціни на природний газ дійсно потребує регулювання.

«Мінрегіон пропонує розглянути варіант введення автоматичне коригування тарифів на теплову енергію та комунальні послуги у зв’язку зі зміною вартості складових”, – сказала чиновниця.

Вона уточнила, що в цьому відношенні мова йде про такі складові, що не залежать від підприємств теплопостачання.

Також чиновниця заявила, що уряд має на цей рахунок запасний варіант, який полягає у впровадженні системи щомісячного перерахунку вартості теплової енергії та комунальних послуг.

Нагадаємо, що в Україні з 1 січня 2021 року можуть довільно відключати подачу газу в разі відсутності наявності спеціальних лічильників в будинках українців.

Така норма прописана в законі «Про забезпечення комерційного обліку природного газу», який був затверджений в далекому 2017 році та набуває своєї законодавчої влади у вище зазначений період.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ