У Міненерго підготувалися до «зелених» аукціонів

Поділитися:

Україна практично готова до проведення “зелених” аукціонів в наступному році. Міненерго завершує підготовку до продажу на електронних біржових майданчиках електроенергії від вітрових і сонячних електростанцій.

Про це у вівторок, 1 грудня, повідомила прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

Повідомляється, що на днях в Міненерго пройшла погоджувальна нарада під керівництвом першого заступника міністра енергетики Ольги Буславець. Її учасники обговорили подробиці проведення аукціонів з продажу “зеленої” електроенергії  наступного року.

Як сказано в прес-релізі, на нараді виробили спільну позицію щодо проведення “зелених” аукціонів в прив’язці до Енергетичної стратегії України до 2035 року.

А проект рішення Кабміну з усіма показниками представлять інвесторам у виробництво екологічно чистої електрики на розширеній зустрічі, яку планується провести 3 грудня.

Нагадаємо, Міністерство енергетики пропонує наступного року ввести зобов’язання для всіх генеруючих компаній продавати електроенергію за двосторонніми контрактами виключно через електронні біржові майданчики.

Також раніше ми написали про те, що колишня виконуюча обов’язки міністра енергетики Ольга Буславець після свого звільнення залишиться працювати в міністерстві. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
18 Червня 2021 року - 23:00
Рівень мінімальної зарплатні середнього медперсоналу підвищено до 13,5 тисяч гривень,...
18 Червня 2021 року - 22:00
Кому і скільки видавати грошей - вирішуватиме місцева влада.
18 Червня 2021 року - 13:22
Відповідно до прийнятого законопроекту вже з 1 вересня 2021 року...