У Міненерго можуть повернути держрегулювання цін на газ

Поділитися:

З першого лютого в нашій країні, можливо, держава знову буде регулювати ціну газу для населення. Про це інформують в Міністерстві енергетики з посиланням на ініціативу тимчасово виконуючого обов’язки глави відомства Юрія Вітренка.

Як повідомляють в Міненерго, Юрій Вітренко заявив про те, що пора потурбуватися про захист економічно вразливих споживачів палива, тобто про малозабезпечених українців. З цією метою в.о. міністра і вносить пропозицію уряду про обмеження вартості «блакитного палива».

За інформацією Міненерго, вже підготовлений відповідний проект постанови. Обмеження планують ввести на 1 рік. До категорії «вразливих споживачів», виходячи з документу, віднесено майже все населення України.

Нагадаємо, близько 46 тисяч громадян України приєдналися до акції «Твоя енергонезалежність» і купили необхідний обсяг газу за літньою ціною незадовго до старту опалювального сезону.

Також раніше ми інформували про те, що за підсумками листопада місяця запаси зрідженого газу в Україні збільшились на 12,1%. Про це свідчать дані Державної служби статистики України.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
20 Квітня 2021 року - 22:57
Фахівці оцінюють суму вкраденого в десятки мільйонів доларів
20 Квітня 2021 року - 22:28
Місцеві "аналітики" провину за таку шкоду поклали на українську сторону
20 Квітня 2021 року - 21:30
До набрання чинності, виконавці могли стягувати кошти тільки за несплату...
20 Квітня 2021 року - 16:57
Згідно з новою постановою уряду, при визначенні рівня добробуту домогосподарства...