У Міненерго хочуть обмежити вплив Коломойського на ринок нафтопродуктів

Поділитися:

У НАК «Нафтогазі» заявляють про необхідність обмеження ролі бізнесмена Ігоря Коломойського на паливному ринку. Так, за словами глави правління НАКу Юрія Вітренка, при попередньому керівництві «Нафтогазу» було зупинено я відповідний європейським стандартам та стандартам ОЕСР пошук нового керівництва «Укрнафти», яке не перебувало б під впливом Коломойського, де він є міноритарним акціонером.

Посадовець зазначив, що цю ситуацію намагаються змінити, шляхом відновлення цих пошуків.

Вітренко переконаний, що українська влада мусить забезпечити діяльність належного ринку, позбавивши його зловмисного олігархічного впливу.

Раніше повідомлялося, що ПАТ «Укрнафта» та ПАТ «Укртатнафта» (Кременчуцький нафтопереробний завод) можуть об’єднати із подальшим набуттям контрольної частки у новій компанії державою. З такою пропозицією виступив новий очільник НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко.

Посадовець припустив, що, можливо, акціонеру обох компаній, Ігорю Коломойському, буде достатньо статусу міноритарного акціонера, отримуючи при цьому дивіденди від такої інтеграції, без впливу та контолю на відповідні активи.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
21 Червня 2021 року - 14:03
Зокрема, Кулеба вважає, що НАТО «не зробив нічого», щоб Україна...
21 Червня 2021 року - 13:32
Йдеться про тендер, в результаті якого паливо АТ «Укрзалізниця» продала...
21 Червня 2021 року - 13:13
Країні вдалося випередити в цьому списку Росію
21 Червня 2021 року - 11:45
У світі їх кількість зросла до 82,4 мільйона осіб