У Кабміні фіксують зростання вантажообігу українських портів

Поділитися:

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль звітував про обіг вантажів в українських портах. За його словами, у січні 2022 року вантажообіг морських портів України зріс на 49%.

Глава Кабінету міністрів заявив, що лише за один місяць вантажний оборот українських морських портів на 49% перевищує показники січня 2021 року. Практично у всіх портах зафіксовано зростання обсягів перевалки.

Чиновник пояснив «феномен» запровадженням та реалізацією моделі державно-приватного партнерства. Завдяки такому розподілу, вважає Шмигаль, спостерігається збільшення ефективності портової інфраструктури.

Більше того, прем’єр-міністр наголосив, що «На черзі низка інших концесійних проектів у портовій галузі, що дозволить надалі збільшувати можливості галузі».

Перший концесійний порт в Україні знаходиться в Миколаєві – Ольвія. А серед усіх восьми існуючих у країні портів найбільше в січні 2022 року результативно відзначився порт Рені, розташований в Одеській області. Вантажооборот тут за місяць перевищив показники аналогічного періоду попереднього року у чотири рази.

Нагадаємо, що другий морський порт перейшов у концесію наприкінці грудня 2021 року. У нього планується інвестувати близько 320 мільйонів гривень.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ