Ціни на нафту продовжують підвищуватися

Поділитися:

Ціни на нафту еталонних марок стабілізувалися після різкого обвалу на тлі інформації про значне зростання запасів бензину в США.

Відомо, що вартість ф’ючерсів Brent на лондонській біржі ICE Futures виросла до 63,10 долара за барель, що на 0,3% вище за рівень закриття попередньої сесії. Про це свідчать результати торгів.

Одночасно з цим ф’ючерс на нафту WTI на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) виріс на 0,2% – до 59,34 долара за барель.

При цьому ціни на нафту на цьому тижні впали після того, як офіційні дані показали значне зростання запасів бензину в США. Це викликало побоювання з приводу ослаблення попиту на нафту в найбільшого в світі споживача цього ресурсу.

Зокрема, Міністерство енергетики США заявило, що запаси нафти в країні минулого тижня впали на 3500000 барелів – до 502 млн барелів. У той же час запаси бензину збільшилися на 4 млн барелів – до 230 млн барелів, оскільки нафтопереробники збільшили виробництво перед літнім сезоном.

Нагадаємо, що після закінчення локдауну українцям прогнозують різкий підйом цін на бензин і дизпаливо. На сьогодні експерти впевнені, що це буде мінімум 10-15%. Головна причина цього – зростання цін в 2020 році, причому не тільки в Україні, а й у світі в цілому.

Раніше повідомлялося, що 8 квітня вартість нафти продовжує падати в рамках ранкових торгів міжнародних бірж. Про це свідчать відповідні дані з боку Міністерства енергетики США.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
9 Травня 2021 року - 22:46
Станом на зараз підписано 217 таких договорів
9 Травня 2021 року - 21:43
Все це заплановано в рамках «Великої приватизації»
9 Травня 2021 року - 21:14
Йдеться про обставини розірвання орендного договору та роль у цьому...
9 Травня 2021 року - 20:16
Одна з причин — постійне і навмисне заниження показників лічильників,...