Ціни на АЗС різко пішли вгору: Мінекономіки вимагає від мереж погоджувати підвищення

Поділитися:

Згідно з постановою Міністерства економічного розвитку і торгівлі, відомством було направлено на розгляд уряду проект постанови, який регулює ціни на паливо в період карантину.

Відомо, що ще 22 квітня 2020 року Кабмін визначив перелік товарів, що мають важливе соціальне значення, і товарів протиепідемічного призначення. Відомство хоче додати до цього переліку дизельне паливо і бензини марки А-92 і А-95.

Так, якщо Кабмін прийме запропоновані зміни, автозаправні мережі при піднятті цін на паливо більш, ніж на 1%, будуть змушені за 20 днів декларувати це підвищення в Держпродспоживслужбі.

“Реалізація проекту постанови дозволить стабілізувати цінову ситуацію на ринку палива в умовах поширення на території України на гострі респіраторні хвороби COVID-19, викликаних коронавірусом SARS CoV-2”, – йдеться в пояснювальній записці до постанови.

Нагадаємо, що 200 млн грн пропонує виділити Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства на туристичні сертифікати для певних категорій.

Раніше повідомлялося, що в Міністерстві розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства повідомили, що тепер відомство буде моніторити ціни на соціально значущі товари.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
9 Травня 2021 року - 18:52
Виглядає так, що профспілка була створена для дестабілізації роботи банку....
9 Травня 2021 року - 17:49
З 1 липня у нашій країні можна буде купляти та...
9 Травня 2021 року - 16:48
Ця дата є граничною, після неї будуть працювати штрафні санкції
9 Травня 2021 року - 15:23
Всі планують завершити до кінця травня поточного року