Тільки 3% фінкомпаній розкрили дані про власників

Поділитися:

У Національному банку повідомляють, що лише 3% постачальників фінансових послуг відзвітували про структуру своєї власності за місяць дії такої вимоги.

У Нацбанку попереджають, що в решти – є ще один місяць, до 17 червня поточного року, для подачі інформації про свої структури власності й опублікування їх на власних сайтах. Йдеться про небанківські фінансові установи (крім кредитних спілок), лізингодавців, операторів поштового зв’язку, котрі можуть надавати фінансові послуги, зазначають в НБУ.

Національний банк створив тематичний вебсайт з роз’ясненнями, як саме подавати відомості про структуру власності. Також найближчим часом регулятор має намір провести онлайн-захід, присвячений найпоширенішим помилкам, які виявляють в документах щодо структури власності постачальників фінпослуг.

Нагадаємо, Національний банк має намір розробити систему гарантування вкладів клієнтів небанківських установ, які вважаються незахищеними. За інформацією пресцентру НБУ, було погоджено концепцію створення системи гарантування вкладів на базі чинного Фонду гарантування вкладів.

Також ми писали, що у Національному банку заявили про пошук варіантів використання цифрової гривні для її запуску. За словами глави НБУ Кирила Шевченка, йдеться про такі способи застосування, де е-гривня була б найбільш корисною для громадян, учасників ринку і держави.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ
24 Лютого 2022 року - 14:14
Які саме обмеження буде скасовано - невідомо