Став відомий річний дохід держпідприємства «Антонов»

Поділитися:

Річний дохід держпідприємства «Антонов» перевищив 8 мільярдів гривень. А літаки для Збройних сил України створюють без російських деталей та комплектуючих, згідно із заявою гендиректора «Укр-Оборон-Пром» Юрія Гусєва. Про це повідомляє телеканал «Перший Діловий».

Чиновник назвав відвертою брехнею та маніпуляцією слова президента Росії Володимира Путіна про те, що «Антонов» уже багато років не випускає літаків.

За 2021 рік обсяг виробництва «Укр-Оборон-Пром» у грошових показниках становив понад 37 мільярдів гривень. За минулий рік підприємство збільшило виробництво на 24% і не зупиниться на цьому, заявив Гусєв. Зокрема, понад 3 тисячі вироблених, відремонтованих та модернізованих одиниць озброєння та військової техніки було передано українським військовим.

Насамперед ми повідомляли, що 25,8 мільйона гривень чистого прибутку – такі показники містяться у затвердженому урядом фінансовому плані заводу «Антонов».

Також, з початку 2022 року українська прокуратура заарештувала 14 російських літаків за польоти до анексованого РФ Криму.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ
24 Лютого 2022 року - 14:14
Які саме обмеження буде скасовано - невідомо