Стало відомо, яку частку ринку займають контрабандні сигарети

Поділитися:

В Україні близько 12,8% ринку займає нелегальна торгівля тютюновими виробами. Про це свідчать дані моніторингу нелегальної торгівлі тютюновими виробами в Україні.

Вказується, що такі дані були представлені з урахуванням інформації, яка стосується підконтрольних Україні територій Донецької та Луганської областей.

Експерти зробили висновок, що з року в рік ринок нелегальної торгівлі сигарет продовжує зростати. На цю мить цей показник можна вважати рекордним. Відзначається, що дослідження з цього приводу проводяться з моменту 2011 року.

«За результатами дослідження ми бачимо, що рівень нелегальної торгівлі тютюновими виробами в Україні продовжує зростати, і на початку 2021 досяг рекордних значень з початку дослідження в 2011 році», – кажуть фахівці.

Також важливо сказати, що для бюджету України це означає щорічну втрату грошових коштів на рівні 11,8 мільярда гривень.

Нагадаємо, що прикордонники Чернівецькій області заблокували велику партію контрабанди, яка повинна була потрапити через Україну на територію Румунії. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Повідомляється, що шахраїв намагалися затримати завдяки оперативній інформації з боку офіцерів внутрішньої безпеки служби.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
18 Січня 2022 року - 12:42
Роком раніше було запущено ще 41 свердловину з видобутку газу
18 Січня 2022 року - 11:02
У межах UNIFIER знаходяться близько 200 канадських військових
18 Січня 2022 року - 10:37
У вигляді допомоги захисту від Росії
18 Січня 2022 року - 9:02
В опитуванні взяли участь 688 компаній