Стало відомо, як локдаун впливатиме на курс гривні

Поділитися:

Стало відомо, чи вплине введення локдауна на території України на курс гривні до долара. Про це розповіли член Економічного дискусійного клубу, керівник відділу аналітики ГК Forex і президент Українського аналітичного центру.

“16 березня було продано цінних паперів на 14 млрд грн, майже втричі більше, ніж 9 березня. Чим більше продажі ОВДП, тим активніше зміцнення гривні”, – розповів член Економічного дискусійного клубу.

Своєю чергою президент Українського аналітичного центру вважає, що наразі на міжбанківському ринку надлишку долара майже немає.

Він вважає, що нині аукціони значно менше впливають на курс гривні, ніж раніше, тому що нові позики в основному використовуються Мінфіном для погашення старих.

Андрій Шевчишин відзначив, що на поточний момент на ринку досить складно простежити напрямок коливання цін.

“Не видно ні спадного, ні висхідного тренду, спрямованого руху просто немає, і ціна знаходиться в одному і тому ж діапазоні”, – сказав експерт.

Нагадаємо, що деякі аналітики вважають, що американська валюта знеціниться до кінця 2021-го року. Курс євро до долара підвищиться до рівня 1,27 EUR/USD.

Відзначається, що серед причин ймовірного зменшення вартості долара – Ультрам’яка політика Федеральної резервної системи США і швидке ослаблення карантину у світі.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
14 Листопада 2022 року - 19:38
30 вересня російський фюрер путін з пафосом заявив про «приєднання»...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ