Стало відомо, скільки втрачає Україна від тіньового ринку спиртного

Поділитися:

Державний бюджет України щорічно недоотримує через тіньовий ринок алкоголю до 10–12 мільярдів гривень. Про це повідомляють у парламентському комітеті з питань фінансів, податкової і митної політики.

Там зазначають, що лише з початку року правоохоронці конфіскували 165 тонн спирту та понад 70 тонн лікеро-горілчаної продукції; заблокували роботу 11 виробництв контрафактної алкогольної продукції. Тому в Комітеті зауважують, що боротьба з нелегальним ринком алкоголю є одним з пріоритетних завдань. План боротьби вже узгоджений кількома відомствами.

Велику роль у тіньовому обігу алкоголю відіграють інтернет-продажі. У Держфіскальній службі заявили про активізацію роботи з припинення онлайн-продажу нелегального спиртного, запросивши до співпраці офіційних виробників алкоголю та інтернет-провайдерів.

Нагадаємо, в Україні піднімуться ціни на спиртне. За даними Держслужби статистики, спочатку ціни підвищать на винні вироби: на вермут і виноградні напої.

Раніше ми повідомляли, що в країні активно діє тіньовий ринок овочів. Частка мереж, що платять податки, не перевищує 15%, решта – працюють «у тіні».

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
14 Квітня 2021 року - 21:30
Щонайменше двох фігурантів санкційного списку контрабандистів з Указу Президента України...
14 Квітня 2021 року - 18:56
Проведення реформи ринку таксі в Україні в п'ятирічній перспективі може...
14 Квітня 2021 року - 17:24
У 2020 році економічний ефект від діяльності Національного антикорупційного бюро...
14 Квітня 2021 року - 17:15
Діти, котрі пробули в дитсадку довше інших однолітків, виростають в...