Стало відомо, скільки українців не платить податки

Поділитися:

Міністерство економіки найближчим часом закінчить розробку трирічного плану дій, який дозволить зменшити частку тіньової економіки до 25%, повідомили у прес-службі Мінекономіки.

У відомстві зазначили, що стратегія економічної безпеки України на період до 2025 року, чітко вказує на нагальну необхідність вирішення саме цієї проблеми.

«‎Сьогодні, за попередніми розрахунками Мінекономіки, рівень тіньової економіки становить 30% від офіційного ВВП. Зараз ми зібралися для напрацювання пропозицій щодо детінізації економіки у всіх секторах, повинні розробити окремі точкові заходи, вийти на системні рішення, аж до введення інституційних змін»‎, — повідомили у прес-службі відомства.

У лютому 2020 року Національний банк з посиланням на дослідження компанії Ernst & Young заявив, що тіньові операції в Україні становлять 23,8% від офіційного ВВП, або 846 млрд грн.

Раніше у прес-службі Антимонопольного комітету повідомили, що частки нелегального ринку палива досягають 34%. Внаслідок цього втрати держбюджету щорічно сягають 20 млрд грн.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
27 Листопада 2021 року - 22:59
Громадяни виступають проти двох нових законів: про референдум і експропріацію
27 Листопада 2021 року - 22:28
Штам «омікрон» виявили в двох осіб - у районах Челмсфорд...
27 Листопада 2021 року - 18:01
Літургію до Дня пам'яті жертв голодомору в Україні у храмі...
27 Листопада 2021 року - 17:02
У перший тиждень січня буде лише 3 робочих дні