Стало відомо, скільки українців користуються тільки готівкою

Поділитися:

Експерти підрахували, що у кожного третього українця немає банківської картки. Загалом в Україні в обігу налічується 75 мільйонів банківських карт.

Також повідомляється про тенденцію збільшення популярності платіжних карток. Так, лише з початку поточного року кількість українців, які користуються платіжними картками збільшилася на 2,5%. Поруч із цим збільшилась і кількість торгових точок, де можна робити безготівкові розрахунки – на 2%. Загалом таких точок в країні налічується 334 тисячі.

Вже з осені цього року кількість користувачів банківськими картками стане ще більшою, адже на банківські карти нараховуватимуть пенсійні виплати. Громадянам запропонують самостійно обрати банк з поміж більш ніж 40-ка уповноважених фінустанов. Віділення, що робитимуть виплати, самостійно відкриватимуть банківські рахунки в уповноважених фінустановах тим, хто до вересня визначиться, з якою банківською фінустановою співпрацювати.

Нагадаємо, у пресслужбі Міністерства соціальної політики повідомили, що відомство планує завершити індексацію пенсій і переглянути частину виплат за збільшення прожиткового мінімуму. Так, за даними пресслужби, в жовтні очікується підвищення пенсій для пенсіонерів старше 75 років.

Також ми писали, що в Україні найближчим часом може суттєво поменшати терміналів для сплати банківською карткою у торгових мережах. До цього призведе зниження банківської комісії за еквайринг, якого вимагають бізнесмени та підприємці. Станом на зараз саме вони сплачують комісію за безготівкові платежі покупців, яким, до речі, дуже зручно сплачувати рахунки саме так – без необхідності мати у кишені паперові гроші.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
15 Жовтня 2021 року - 22:54
Варто відзначити, що раніше НАУ неодноразово звертала увагу Міненерго на...
газ
15 Жовтня 2021 року - 22:29
Всього ліцензії на видобуток отримали понад 210 компаній
15 Жовтня 2021 року - 22:03
Данилов зробив акцент на тому, що це не перша відмова...
15 Жовтня 2021 року - 20:59
Важливим є те, що всі санкції обов'язково проходять розгляд всіх...