Стало відомо, скільки агропродукції експортувала Україна в ЄС

Поділитися:

6,7 млрд доларів – саме стільки становили поставки української агропродукції до Євросоюзу за минулий рік. Це менше на 10,7%, ніж торік, повідомляють журналісти телеканалу “Перший Діловий“.

Така ситуація пов’язана у першу чергу з обмеженнями через пандемію. А ще – пташиний грип, через який Євросоюз вводив заборону на поставки української курятини. Тож, за кількісними та вартісними обсягами відбулось значне зменшення, окрім соняшникової олії.

Також минулого року було вичерпано квоти на безмитні поставки до країн Євросоюзу меду, яблучного і виноградного соків, цукру, ячмінної крупи і борошна, консервованих томатів, обробленого крохмалю, кукурудзи, м’яса птиці, яєць, обробленої продукції з зернових та крохмалю.

Як раніше повідомлялося, за підсумками 2020 року Україна скоротали експорт м’яса до країн Європейського союзу, свідчать дані Єврокомісії.

Також ми писали, що у Держслужбі з питань безпеки харчових продуктів озвучили кількість нових ринків для експорту, відкритих минулого року. Країні вдалося відкрити 12 ринків.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
15 Квітня 2021 року - 10:30
Вже засуджені колишній керівник і три співробітники газового термінала в...
15 Квітня 2021 року - 10:00
На сьогодні мінімальна пенсія в Україні дорівнює 1769 гривень, а...
14 Квітня 2021 року - 21:30
Щонайменше двох фігурантів санкційного списку контрабандистів з Указу Президента України...
14 Квітня 2021 року - 18:56
Проведення реформи ринку таксі в Україні в п'ятирічній перспективі може...