Стало відомо, коли розпочнеться реконструкція ДніпроГЕС

Поділитися:

Відбулася нарада за участю інженерів, архітекторів, представників обласної та місцевої влади. У ході переговорів фахівці вивчили ескізи проекту з відновлення ДніпроГЕС, а також обговорили різні організаційні моменти, попередньо назвавши час, коли розпочнуться реконструкційні роботи.

Нагадаємо, протягом тривалого часу автомобільна дорога у вигляді дамби потребує ремонту. Її опорні конструкції зносилися, що підвищує небезпеку під час пересування. Однак раніше дамбу перекрити не було можливим, оскільки для її ремонту необхідно закрити роботу ДніпроГЕС на кілька років.

Наразі ситуація змінилася, і фахівці готують проекти до ремонту дороги. Річ у тім, що будівництво запорізьких мостів найближчим часом підійде до кінця, що дасть змогу здійснити реконструкцію на дамбі.

Головний архітектор проекту розповів, що для початку необхідно буде розширити дві вулиці: Вінтера та Щасливу. Він додав, що проект спрямований не лише на ремонт, а й на повністю зміну конструкції дороги. Так, планується зробити проїзд на дамбі двоярусним. Зокрема верхнім ярусом прямуватиме транспорт з правого берега на лівий. Відповідно, на нижньому з лівого на правий. Більше того, планується встановити пішохідні тротуари та велосипедні доріжки.

Щоб уникнути пробок під час ремонтних робіт, експерти для початку планують зайнятися ремонтом дороги, що веде через Арковий міст.

У ході наради також було обговорено можливість встановлення об’їзних доріг для транзитного транспорту. Однак про це говорити поки що зарано, оскільки лише проектні та організаційні питання триватимуть ще щонайменше два роки. І лише потім розпочнеться реконструкція ДніпроГЕС.

Раніше ми писали про те, що Кабмін виділив ще 3,5 млрд грн на ремонт доріг у регіонах.

Також ми повідомляли про пілотні проекти з концесії доріг, анонсованих Міністерством інфраструктури України.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
14 Листопада 2022 року - 19:38
30 вересня російський фюрер путін з пафосом заявив про «приєднання»...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ