Стали відомі найприбутковіші професії в Україні

Поділитися:

В Україні назвали найприбутковіші та найвигідніші професії на ринку праці. На цей час компанії найчастіше потребують співробітників сфери IT.

Так, саме на фахівців цієї категорії нині спостерігається найбільший попит. Також відомо, що роботодавці готові платити таким фахівцям на рівень більше, ніж деяким іншим професіям.

Крім цього, через пандемію коронавірусу в Україні є попит на медперсонал. Тут мова йде, як і про лікарів з кваліфікацією, так і про санітарок.

Наразі експерти ринку праці говорять, що через закриття кордонів з багатьма країнами вперше за багато років число претендентів на деякі позиції перевищило обсяги розміщених вакансій.

Нагадаємо, що в Україні фіксується зниження рівня середньої зарплати українців. Від початку поточного року і по травень місяць виплати знизилися з 13,2 до 12,9 тисячі гривень.

В інформації говориться, що попри таку негативну тенденцію самі українці хочуть отримувати більше і стали вказувати в своїх резюме бажаний рівень зарплати в кількості 13,8 тисячі гривень, хоча раніше було 13,7 грн.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
26 Січня 2022 року - 16:29
З часом дозволять витрачати отримані кошти на оплату комунальних
26 Січня 2022 року - 15:59
У зіткненнях постраждали вісімнадцять поліцейських та троє активістів
26 Січня 2022 року - 15:33
Причина – велика кількість хворих
26 Січня 2022 року - 13:24
Перехід на низьковуглецеві методи та відмова від сільського господарства