США можуть ввести заборону на імпорт чипів та електроніки до РФ

Поділитися:

Сполучені Штати ладні ввести заборону на імпорт чипів та електроніки до Російської Федерації. З таким попередження до американської індустрії мікросхем виступив Білий дім.

Це стане реальністю у разі вторгнення Росії в Україну, пише Reuters.

Як зазначається, представники Ради нацбезпеки Білого дому Пітер Харрелл і Тарун Чхабра у телефонній розмові довели дану інформацію до відома низки організацій. Зокрема, до керівництва Асоціації напівпровідникової промисловості, групи підприємств-виробників чипів. Всі вони мають бути готові до можливих безпрецедентних дій проти РФ, якщо вона вторгнеться в Україну.

Повідомляється, що Рада нацбезпеки США прямо і різко заявила про серйозність ситуації, з якою вони нині зіткнулися в Україні.

Якщо правила «прямого іноземного продукту» будуть поширені на Росію, то зупинять постачання чипів, комп’ютерів, побутової електроніки, телекомунікаційного обладнання, а також інших речей, вироблених у світі, проте за американськими технологіями.

Раніше ми повідомляли, що новий канцлер Німеччини попередив Росію про наслідки у разі вторгнення в Україну.

Також ми писали, що у Міністерстві цифрової трансформації заявили, що за кібератакою, яка відбулася на українські сайти в ніч на 14 січня, стоїть Росія.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ