Спрощено імпорт деяких товарів для виготовлення спецтранспорту

Поділитися:

Уряд дозволив ввезення в митному режимі переробки на території України деяких видів товарів для виготовлення спецтранспорту на вітчизняних підприємствах. Це стосується транспортних засобів спеціального призначення для підрозділів Національної поліції, медичних служб, ДСНС, правоохоронних органів та військових формувань. Також передбачається подальший експорт такого транспорту до країн ЄС. Відповідне рішення було ухвалене Кабінетом Міністрів 4 червня.

«Підтримка українського виробника через спрощення імпорту товарів для переробки та виготовлення продукції з доданою вартістю є пріоритетом Уряду. Додана вартість з можливістю експорту на ринки ЄС зміцнює національну економіку. Сьогодні Уряд скасував мита для групи товарів, які будуть використовуватися для виробництва спецтранспорту для національних служб спеціального призначення. Розвиток промисловості та збільшення виробництва української продукції є основною метою Уряду в рамках політики “Зроблено в Україні” разом із бізнесом та міжнародними партнерами. Сильна економіка забезпечує нашу обороноздатність», — прокоментував заступник Міністра економіки України – Торговий представник України Тарас Качка.

Уряд виключив із Переліків транспортні засоби товарних позицій 8703, 8704 згідно із УКТ ЗЕД та кузови для моторних транспортних засобів, що класифікуються за кодом 8707 10 90 90 згідно із УКТ ЗЕД.

Також, це рішення Уряду сприятиме збільшенню обсягів виробництва транспортних засобів на потужностях українських підприємств, збереженню існуючих та створенню нових робочих місць.

за матеріалами Урядового портала

Читайте також
19 Червня 2024 року - 8:27
Від початку російського широкомасштабного вторгнення аграрний сектор зазнав збитків на...
18 Червня 2024 року - 18:47
Нового підвищення тарифів на світло в Україні найближчим часом не...
18 Червня 2024 року - 16:54
Кабінет Міністрів підтримав зміни до ліцензування перевізників, ініційовані Міністерством розвитку...
11 Червня 2024 року - 11:48
Ринок праці у травні нагадував безлюдну пустелю: кількість шукачів та...