Справа «Укрінмаш» – суд продовжив обов’язки директора офшору

Поділитися:

Справа «Укрінмаш». Спеціальні обов’язки для директора офшорної компанії Михайла Буянкова за рішенням суду продовжено до 21 жовтня. Про це повідомляють журналісти «Першого Ділового» телеканалу.

НАБУ і САП підозрюють його у розтраті 3,5 мільйони гривень. До цього для Буянкова було визначено запобіжний захід у вигляді застави у мільйон триста тисяч з покладанням обов’язків.

У зв’язку з наближенням дати завершення дії цих обов’язків прокурор попросив суд їх продовжити в межах строку досудового розслідування. Клопотання задовільнили і Буянков до 21 жовтня повинен прибувати за кожною вимогою, повідомляти про зміну свого місця проживання та роботи, не розголошувати обставини кримінального провадження, не спілкуватися з підозрюваними та свідками, а також здати закордонні паспорти.

Нагадаємо, що компанія, в якій Михайло Буянков був директором була залучена в якості агента для пошуку закордонних клієнтів для продажу їм продукції Шосткинського заводу Імпульс, експортом якої займалася фірма «Укрінмаш».

Слідство встановило, що компанія Буянкова не виконувала жодних робіт з пошуку покупців, оскільки клієнтська база в Укрінмашу була давно напрацьована. Тим не менш, офшорна компанія Буянкова в різний час отримувала грошові перекази на рахунки в Латвії.

Організатором схеми слідство вважає ексзаступника гендиректора компанії Костянитина Чередніченка, який і займався підробкою актів виконаних робіт, тим самим завдавши мільйонних збитків державі.

Раніше ВАКС вже вибрав запобіжний захід у вигляді застав для гендиректора «Укрінмашу» Володимира Омельянчука і його заступника Костянтина Чередниченко.

За даними слідства, саме Чередниченко був організатором розтрати коштів і підробки документів в актах прийому-передачі виконаних робіт.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ