«Спецпожсервіс-Юг» освоює мільйони на послугах рятувальникам

Поділитися:

Одеська фірма «Спецпожсервіс-Юг», яка належить лідеру місцевої мерії Владиславу Касаткіну, освоює мільйонні кошти на послугах пожежних та рятувальних служб.

Про це дізналися журналісти-розслідувачі. Вони проаналізували дані Прозорро та виявили, що фірма уклала з розпорядниками бюджетних коштів на Одещині 648 угод на 118 мільйонів гривень, передає «Перший Діловий» телеканал.

Серед замовників фірми – центри фінансування господарської діяльності навчальних закладів, лікарні, театри та районні адміністрації. Не менш цікавим фактом виявилося і те, що «Спецпожсервіс-Юг» безоплатно віддала половину свого офісу в Одесі під приймальну партію Одеського мера Геннадія Труханова «Довіряй справам».

Але як не дивно, досі жоден із контролюючих органів не помітив корупційних ознак ні в тому, що бізнесмен безоплатно віддає партії мера приміщення, ні в тому, що його фірма виграє переважну більшість тендерів із пожежної безпеки.

Примітно, що раніше Касаткін був засновником агрофірми і не мав досвіду у сфері пожежної безпеки. Але якимось чином у 2017 році став власником “Спецпожсервіс-Юг”, і після цього постійно отримує бюджетні замовлення.

Нагадаємо, нещодавно чиновниця Одеської міськради спіймали на корупції. Повідомляється, що вона вимагала для себе відкатів місцевого бізнесу, який працював за рахунок фінансування держави.

Читайте також
GM Energy
19 Квітня 2024 року - 13:04
GM Energy презентувала двунаправлені зарядні пристрої для електромобілів “від автомобіля...
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу