Ще три морські порти віддадуть в приватизацію

Поділитися:

Фонд державного майна хоче передати для приватизації три торгові морські порти: «Скадовськ», «Білгород-Дністровський» і «Усть-Дунайськ». Останні два знаходяться в Одеській області.

З цією метою Фонд держмайна включив Вилковський Усть-Дунайський порт в «інвестиційне меню» топових об’єктів для приватизації.

«Троє морських портів, про які йде мова, є дуже збитковими для держави, їм навіть не вистачає грошей на повну виплату заробітної плати своїм працівникам. Тому наше завдання – знайти відповідальних інвесторів, які не тільки налагодять управління, а й допоможуть зберегти найцінніше – працівників портів », – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що рішення по «Скадовську» і «Усть-Дунайськ» прийняли ще в грудні минулого року, а для порту «Білгород-Дністровський» готується документація і відповідне рішення найближчим часом.

Фонд держмайна України опублікував «інвестиційне меню», в якому представлений перелік топових об’єктів, що готуються до приватизації в найближчі роки. В англомовному документі на ста п’ятдесяти сторінках міститься аналіз десятків підприємств і інструкція для участі в аукціонах. У список об’єктів для продажу на торгах увійшов і Усть-Дунайський морський торговельний порт з активами в Вилково та Кілії.

Нагадаємо, що в Державній службі статистики розповіли про динаміку з перевезень вантажів українськими транспортними підприємствами. Так, за даними статистичного відомства, в січні цього року відбулося скорочення вантажних перевезень на 2,2 відсотка в порівнянні з цим періодом попереднього року – до майже 43 мільйонів тонн.

Раніше повідомлялося, що заступника директора порту «Південний» Романа Інді відсторонили від посади до 27 квітня. Таке рішення прийняв Вищий антикорупційний Суд.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
16 Червня 2021 року - 18:35
У п'ятницю і на вихідних температура повітря сягне +27...+29.
16 Червня 2021 року - 14:18
Оголошено і нова дата закінчення карантину 3 31 серпня цього...
16 Червня 2021 року - 12:57
Загальна сума афери - 54 мільйони гривень
16 Червня 2021 року - 12:32
Закон тільки прийнятий, а експерти вже зайнялися аналізом