СБУ знайшла нову схему розкрадання коштів на УЗ

Поділитися:

Співробітники Служби безпеки виявили нову схему розкрадання коштів АТ «Укрзалізниця» на 2 млн грн. Про це повідомили у прес-службі СБУ.

За попередніми даними, двоє співробітників фірми-підрядника організували схему, яка виграла кілька десятків тендерів УЗ. Зазначається, що зловмисники вносили неправдиву інформацію про обсяг виконаних робіт.

«Ділки мали підтримку окремих співробітників АТ «Укрзалізниця», які «закривали очі» на свідомо підроблені документи. Серед їх схем було внесення неправдивих даних про обсяги виконаних робіт. Наприклад, під час ремонту колісних пар зазначалося, що їх ремонт проводився двічі, насправді — один раз. Таким чином, ремонт певних агрегатів проводився двічі тільки «на папері», — йдеться у повідомленні.

Згідно з експертизами, зазначені махінації нанесли збиток компанії у розмірі 2 млн грн. Посадовим особам комерційної структури повідомили про підозру в скоєнні злочинів за ч. 5 ст. 191, ч.2 ст. 27, ч.1 ст. 366.

Нагадаємо, уряд не пролонгував повноваження з низкою членів Наглядової ради АТ «Укрзалізниця». Згідно з ним, контракт не продовжили голові Наглядової ради Шевкі Аджунері та її членам: Сергію Лещенку, Олегу Журавльову і Андреасу Матьє.

Також ми повідомляли, що Антикризовий штаб «Укрзалізниці»‎ вирішить проблеми проваленого плану закупівель матеріалів для забезпечення роботи компанії, який в цьому році виконано лише на 34,2%.

Читайте також
19 Червня 2024 року - 8:27
Від початку російського широкомасштабного вторгнення аграрний сектор зазнав збитків на...
18 Червня 2024 року - 18:47
Нового підвищення тарифів на світло в Україні найближчим часом не...
18 Червня 2024 року - 16:54
Кабінет Міністрів підтримав зміни до ліцензування перевізників, ініційовані Міністерством розвитку...
11 Червня 2024 року - 11:48
Ринок праці у травні нагадував безлюдну пустелю: кількість шукачів та...