СБУ знайшла нову схему розкрадання коштів на УЗ

Поділитися:

Співробітники Служби безпеки виявили нову схему розкрадання коштів АТ «Укрзалізниця» на 2 млн грн. Про це повідомили у прес-службі СБУ.

За попередніми даними, двоє співробітників фірми-підрядника організували схему, яка виграла кілька десятків тендерів УЗ. Зазначається, що зловмисники вносили неправдиву інформацію про обсяг виконаних робіт.

«Ділки мали підтримку окремих співробітників АТ «Укрзалізниця», які «закривали очі» на свідомо підроблені документи. Серед їх схем було внесення неправдивих даних про обсяги виконаних робіт. Наприклад, під час ремонту колісних пар зазначалося, що їх ремонт проводився двічі, насправді — один раз. Таким чином, ремонт певних агрегатів проводився двічі тільки «на папері», — йдеться у повідомленні.

Згідно з експертизами, зазначені махінації нанесли збиток компанії у розмірі 2 млн грн. Посадовим особам комерційної структури повідомили про підозру в скоєнні злочинів за ч. 5 ст. 191, ч.2 ст. 27, ч.1 ст. 366.

Нагадаємо, уряд не пролонгував повноваження з низкою членів Наглядової ради АТ «Укрзалізниця». Згідно з ним, контракт не продовжили голові Наглядової ради Шевкі Аджунері та її членам: Сергію Лещенку, Олегу Журавльову і Андреасу Матьє.

Також ми повідомляли, що Антикризовий штаб «Укрзалізниці»‎ вирішить проблеми проваленого плану закупівель матеріалів для забезпечення роботи компанії, який в цьому році виконано лише на 34,2%.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ