«Роснефть» залишає Україну без палива

Поділитися:

Україні у травні загрожує нестача дизельного палива у зв’язку з зупинкою поставок із заводів “Роснефти” та плановим техобслуговуванням з 15 травня на Мозирському НПЗ (Білорусь), пише Reuters, посилаючись одразу на п’ять трейдерів-джерел.

Зазначається, що обсяг дефіциту дизпалива оцінюють у 150 тис. – 270 тис. тонн. З очікуваних 240 тис. тонн Мозирський НПЗ поставить лише близько 150 тис. тонн.

Щороку Україна споживає більше 7 млн ​​тонн дизпалива. Дві третини імпортує з РФ та Білорусі. Торік “Роснефть” поставила 1,75 млн ДТ.

В Антимонопольному комітеті застерегли операторів ринку нафтопродуктів від спроб створити штучний дефіцит і антиконкурентних дій, які можуть “негативно вплинути на ціни і наповненість ринку”.

Нагадаємо, раніше в «Укрзалізниці» повідомили, що у зв’язку з відмовою постачальників відвантажувати пальне за контрактами – запасу дизельного палива у компанії вистачить лише на 4 доби. Йдеться про два контракти щодо постачання 10-ти тисяч тонн дизельного палива.

Раніше повідомлялося, що росіяни зривають поставки палива. Поставок в Україну дизельного палива та скрапленого газу виробництва заводів “Роснефти” не буде, заявили експерти, посилаючись на учасників ринку.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
5 Травня 2021 року - 18:56
При цьому державні аудитори працюють набагато ефективніше
5 Травня 2021 року - 18:28
З 1 травня субсидію розраховують за новим порядком.
5 Травня 2021 року - 16:10
Якщо особа з інвалідністю є учасником бойових дій - їй...
5 Травня 2021 року - 15:35
Нардепи пропонують позбавити ЦНАПи права самовільно встановлювати терміни розгляду документів.