Регулятор зможе витрачати гроші на суди без тендерів

Поділитися:

Верховна Рада ухвалила закон, який дозволить Нацбанку без тендерів здійснювати закупівлю юридичних послуг для представництва його інтересів у закордонних юрисдикційних органах.

Згідно з інформацією, 268 народних депутатів проголосували за відповідний законопроект «Про внесення зміни до статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі» щодо закупівлі юридичних послуг Національним банком України».

Відтак, дія Закону України «Про публічні закупівлі» не буде поширюватися на юридичні послуги, закупівля яких здійснюється Національним банком України для представництва його інтересів в органах влади іноземних держав, а також ті, які пов’язані із захистом його прав та інтересів під час врегулювання спорів, розгляду в закордонних юрисдикційних органах справ, учасником яких є Національний банк України.

Зазначається, що за результатами такої закупівлі Нацбанк буде оприлюднювати в електронній системі договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівлі.

Очікується, що реалізація норм закону сприятиме належному представництву інтересів НБУ в закордонних юрисдикційних органах.

Раніше ми повідомляли, що Зеленський шукає кандидатуру на главу НБУ.

Також ми писали про те, що НБУ очікує зростання міжнародних резервів до кінця 2021 року.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ
24 Лютого 2022 року - 14:14
Які саме обмеження буде скасовано - невідомо