Регулятор попередив «Приватбанк» від порушень у сфері фінмоніторингу

Поділитися:

У прес-службі Національного банку України повідомили, що в лютому НБУ застосував до ПриватБанку міру впливу за порушення законодавства в сфері фінансового моніторингу.

Відомо, що Національний банк України за результатами нагляду в сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення за діяльністю банків і небанківських фінансових установ, а також валютного нагляду в лютому 2021 застосовував в АТ КБ «ПриватБанк» міру впливу у вигляді письмового застереження за порушення порядку зупинення фінансових операцій.

Нагадаємо, що Національний банк вирішив підвищити облікову ставку на 0,5 процентних пунктів – до 6,5 відсотків. Регулятор може підвищити ставку вже 4 березня на своєму засіданні.

Раніше повідомлялося, що суд відклав апеляційну скаргу «ПриватБанку» на рішення Окружного адміністративного суду, який визнав незаконною націоналізацію фінустанови – поки Конституційний суд не встановить, чи є конституційним «антіколомойскій» закон. Таке рішення шостого апеляційного адмінсуду Києва.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
20 Квітня 2021 року - 16:57
Згідно з новою постановою уряду, при визначенні рівня добробуту домогосподарства...
20 Квітня 2021 року - 15:59
Висота першого польоту склала близько трьох метрів
20 Квітня 2021 року - 15:33
Якщо газовики несанкціоновано перекрили газ, громадяни можуть звертатися в облгази...
20 Квітня 2021 року - 15:30
До червня 2021 року в уряді мають намір впровадити автоматичний...