Регулятор перевірить «Львівгаз» через скарги

Поділитися:

Нацкомісія з держрегулювання у сферах енергетики та комунпослуг відправить на АТ «Львівгаз» фахівців для здійснення позапланової перевірки. Таке рішення було ухвалене регулятором напередодні, 24 листопада.

Як відомо, Нацкомісія ухвалила рішення про позапланові виїзні перевірки стосовно 26 компаній-операторів газорозподільних мереж. На такий крок регулятора наштовхнула велика кількість скарг від споживачів на відповідні компанії. Скарги стосувалися також неврахування кількості споживання «блакитного палива», відсутності корегування показників.

Зокрема, на західній Україні планують позапланово перевірити на дотримання ліцензійних умов, окрім «Львівгазу», також «Волиньгаз», «Івано-Франківськгаз», «Рівнегаз», «Чернівцігаз».

Раніше ми повідомляли, що нинішня собівартість газу в 3 гривні за фактом має бути вищою у кілька разів. Для збереження видобутку обсягів палива в Україні необхідно витрачати сотні мільйонів гривень, оскільки постійно потрібне буріння нових свердловин.

Нагадаємо, що Німеччина оцінила ризики дефіциту газу. Там більшість експертів запевняють, що країні не варто боятися нестачі природного газу під час опалювального сезону 2021-2022 років.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
3 Грудня 2021 року - 9:10
Аварія сталася 1 листопада
3 Грудня 2021 року - 9:01
З 1 грудня 2021 року в Україні підвищили прожитковий мінімум...
3 Грудня 2021 року - 7:42
Техніка вже заступила на бойове чергування на курильському острові Матуа
2 Грудня 2021 року - 22:22
В Україні відкриють 100 офлайн-центрів підтримки для надання допомоги під...