Регулятор перевірить 26 операторів газорозподільних мереж

Поділитися:

В Україні на 26 компаній-операторів газорозподільних мереж чекають позапланові перевірки регулятором. Таке рішення підтримала Нацкомісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики і комунпослуг на своєму засіданні 24 листопада.

Зазначається, що причина такого рішення – надходження великого обсягу скарг від споживачів через неврахування показників приладів обліку природного газу.

На перевірки щодо дотримання ліцензійних умов слід готуватися: Вінницягазу, Волиньгазу, Дніпрогазу, Дніпропетровськгазу, Донецькоблгазу, Житомиргазу, Запоріжгазу, Івано-Франківськгазу, Київоблгазу, Кіровоградгазу, Кременчукгазу, Криворіжгазу, Лубнигазу, Львівгазу, Маріупільгазу, Миколаївгазу, Одесагазу, Полтавагазу, Рівнегазу, Сумигазу, Харківгазу, Харківміськгазу, Херсонгазу, Хмельницькгазу, Чернівцігазу та Чернігівгазу.

На початку цього місяця регулятор вирішив перевірити 25-ть регіональних газорозподільних компаній у зв’язку з великою кількістю скарг на відповідні компанії. Скарги стосувалися також неврахування кількості споживання «блакитного палива», відсутності корегування показників.

Раніше повідомлялося, що, за словами експертів, українцям варто очікувати на зростання цін на електроенергію на тлі підвищення прайс-кепа з боку НКРЕКП.

Додамо також, що мер Києва Віталій Кличко попередив мешканців та гостей столиці про високу ймовірність віялових відключень електрики у період опалювального сезону.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
23 Січня 2022 року - 23:00
Папа Римський Франциск запропонував 26 січня провести День молитви за...
23 Січня 2022 року - 21:36
У Всесвітній організації охорони здоров'я припускають появу нових штамів у...
23 Січня 2022 року - 20:44
Серед загиблих є керівник відділу охорони здоров'я міністерства охорони здоров'я
23 Січня 2022 року - 20:09
У лютому 2022 року уряд Німеччини передасть Україні польовий шпиталь