Регулятор оштрафував «Нафтогаз» – названо причини

Поділитися:

Представників Національної комісії, які здійснюють контроль у сфері енергетики та комунальних послуг, не допустили до перевірки до НАК «Нафтогаз» наприкінці листопада 2021 року. В результаті компанію оштрафували з чотирьох підстав.

Стало відомо, що регулятор наклав штрафні санкції на «Нафтогаз Україна» за недопуск до планових перевірок на об’єкт під час діяльності компанії, яка постачає газ останні чотири роки, на 850 тисяч. Також «Нафтогаз» оштрафований ще тричі по 102 тисячі гривень за кожну непланову перевірку, які так і не проводились Нацкомісією через недопуск.

Нагадаємо, перевірки державної компанії України з видобутку, транспортування та переробки нафти та природного газу розпочалися після звернень до НКРЕКУ учасників ринку та безпосередньо споживачів.

Голова НКРЕКУ прокоментував ситуацію, що склалася, заявивши, що навіть якщо керівник «Нафтогазу» не в курсі того, що Нацкомісію не допустили до жодної перевірки, він йому особисто, обов’язково про це повідомить.

Раніше ми писали про те, що в НАК «Нафтогаз України» відбуваються кадрові зміни керівного складу.

Також ми повідомляли про поразку у суді «Східенерго», яка тепер має виплатити «Нафтогазу» 149 мільйонів гривень заборгованості.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ
24 Лютого 2022 року - 14:14
Які саме обмеження буде скасовано - невідомо